Główne informacje o Kamagrze

Kamagra to tabletki niepowlekane, w których substancją czynną jest sidenafil  w postaci cytrynianu.

Stosowanie leku wymaga zachowania zasad ostrożności (przeczytanie i zachowanie ulotki, konsultacje lekarskie, nieuostępnianie leku osobom postronnym).

 

1. Co to jest kamagra i w jakim celu się stosuje

Kamagra to inhibitor fosfodiesterazy typu 5, jest środkiem leczącym zaburzenia erekcji. Działa poprzez wywołanie rozkurczu naczyń krwionośnych prącia w czasie podniecenia seksualnego.

2. Informacje ważne prze stosowaniem leku kamagra

Całkowitym przeciwwskazaniem do zażywania leku kamagra jest przyjmowanie azotanów i leków uwalniających azot, a także alergie, poważne choroby serca lub wątroby, zawały, udary, niektóre choroby siatkówki i nerwu wzrokowego. Należy zachować ostrożność przy niedokrwistości sierpowatokrwinkowej, białaczce, szpiczaku mnogim, zniekształceniach prącia, lżejszych chorobach serca i hemofilii.

Nagłe pogorszenie wzroku oznacza konieczność przerwania stosowania leku kamagra. Leku nie stosuje się u dzieci i młodzieży. Należy zachować ostrożność przy zaburzeniach nerek lub wątroby.

Kamagra wykazuje interakcje z innymi lekami. Stosowanie kamagry z lekami z grupy azotanów może wywołać niebezpieczne obniżenie ciśnienia. Wywołują je także leki uwalniające tlenek azotu, w tym azotan amylu. Przyjmowanie  inhibitorów proteazy oznacza konieczność stosowania mniejszych dawek kamagry na początku leczenia.

Leki α-adrenolityczne mogą powodować interakcje w postaci zawrotów głowy i zamroczenia. Objawy takie szybko ustępują, ich ryzyko zmniejsza obniżenie dawek kamagry.

Kamagrę przyjmować można niezależnie od posiłków, obfite posiłki opóźniają jednak efekt leczniczy. Picie alkoholu zaburza działanie leku kamagra. Nie stosuje się kamagry u kobiet, nie ma więc ryzyka związanego z ciążą i karmieniem piersią.

Lek wpływa na prowadzenie pojazdów. Wiąże się to z możliwymi zawrotami głowy i zaburzeniami widzenia u części pacjentów.

Pacjenci z nietolerancją laktozy powinni zasięgnąć informacji lekarskiej.

3. Jak stosować lek Kamagra

Lek stosuje się na godzinę przed aktywnością seksualną, nie częściej niż raz dziennie. Przyjmuje się go w całości, popijając wodą. Niewłaściwe działanie wymaga konsultacji lekarskiej.

Pobudzenie seksualne jest warunkiem wystąpienia działania leku. Występuje ono w godzinę po zażyciu lub później. Zażycie większej dawki nie zwiększa skuteczności leku.

Brak erekcji lub nadmierny czas jej trwania wymaga konsultacji lekarskiej.

4. Możliwe działania niepożadane

Kamagra może wywoływać działania niepożądane. Pojawienie się bólu w klatce piersiowej wymaga przyjęcia pozycji półsiedzącej i podjęcia próby rozluźnienia. Nie należy przyjmować nitratów.

Po zażyciu leku wystąpić mogą reakcje alergiczne. Stosunkowo rzadko występują bolesne, długotrwałe wzwody. Nagłe pogorszenie się wzroku wymaga konsultacji lekarskiej.

Bardzo częstym działaniem niepożądanym jest ból głowy. Często występują niestrawność, zaburzenia widzenia i zawroty głowy. Rzadsze działania niepożądane to wymioty, wysypki, podrażnienia oczu i bóle w klatce piersiowej. Bardzo rzadko występują nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, udary i osłabienia. Sporadycznie notowano zawały.

5. Jak przechowywać lek kamagra

Lek przechowujemy w miejscy niedostępnym dla dzieci. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności. Utylizacja wymaga dbałości o środowisko.

6. Inne informacje

Substancja czynna leku kamagra to syldenafil (100 mg w tabletce). Inne składniki to elementy rdzenia tabletki i otoczki. Tabletki w zielonej otoczce mają postać wielokąta z napisami KGR 100 i LOGO FIRMY. Dostępne są blistry zawierające 2, 4, 8 lub 12 tabletek.

Źródło artykułu: https://www.aptekakamagra.pl/

Kamagra – gdzie udać się na zakupy?

Rozwiązywanie problemów z potencją może być czasochłonne, ale stosowanie odpowiednich środków okaże się w wielu przypadkach kluczową pomocą. Dzięki temu można skutecznie poradzić sobie z przykrymi dolegliwościami, które dla wielu mężczyzn są powodem do wstydu i obniżają ich samoocenę. To bardzo złe podejście, lecz jeśli ktoś chce powrócić do normalnej sprawności seksualnej powinien sięgnąć po Kamagrę. To sprawdzony preparat, polecany przez wielu fachowców w różnych zakątkach świata.

W jaki sposób nabyć Kamagrę?

Często na forach internetowych pojawiają się pytania Kamagra gdzie kupić? Nabycie tego środka nie jest trudne, ponieważ udostępniony jest on zarówno w aptekach stacjonarnych oraz tych internetowych. Zwłaszcza ta druga opcja jest kusząca dla pacjentów, gdyż zainteresowani mogą zamówić dla siebie dowolną ilość blistrów z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy szybkie złożenie zamówienia i podanie adresu do wysyłki. Klientowi pozostanie jedynie opłacić transakcję i odebrać w wyznaczonym dniu towar.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html